У понеділок, 2 грудня, в Будинку з левами (каб. №418) відбудеться брифінг директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Віталія Савкіна.
Йтиметься про стан проходження монетизації пільг і субсидій в області.
Перегляньте також:
- На Буковині керівнику м’ясопереробного підприємства повідомили про підозру через забруднення земель на майже 1 млн грн
- У Чернівцях судитимуть посадовців за розтрату майже 850 тис. грн під час ремонту вулиці Хотинської
Початок о 12.00.
За матеріалами ЧОДА