Освіта у Чернівцях стала найкорумпованішою в Україні?

11.12.2019 10:36   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

За результатами опитування, чернівецька освіта визнана найкорумпованішою в Україні.

30% чернівчан давали хабар або подарунок в чернівецьких закладах освіти. На другому місті за рівнем корупції освіта Одеси-29%, на третьому Харків-23%. Найменше корупційних проявів зафіксовано у Хмельницькому-11%, Житомирі та Чернігові по 9%, - пише видання "Чернівці Таймс".

 
Згідно минулорічного опитування «Рейтингу», у лютому 2018-го року, освіта Чернівців також лідирувала в українському антирейтингу корупції.

Депутати міськради та чернівчани неодноразово звертались до міського голови Чернівців Олексія Каспрука з вимогою звільнити керівника управління освіти Сергія Мартинюка, але мер заявляв, що його все влаштовує.
null

Довідково: Щорічне опитування Соціологічної групи Рейтинг дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг. Опитування проводили у 24 містах України (Київ та усі обласні центри; у Донецькій області – Маріуполь, у Луганській – Сєвєродонецьк). Людей опитували з 6 вересня по 10 жовтня на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews