ТОП зарплат на Буковині по вакансіях 2019 року

23.12.2019 20:12   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

популярне


Від початку року роботодавці поінформували про майже 16 тис. вакансій на підприємствах та установах області. З них лише 580 пропозицій роботи із заробітною платою від 10 тис. грн. На сьогодні ще 99 високооплачуваних пропозицій роботи потребують укомплектування.

«У 2019 році ТОПовою була вакансія заступника директора із зарплатою 45 тис. грн, 25 тис.грн пропонували на посади директора та заступника директора, заступника начальника відділу, 20 тис. грн — двом головним бухгалтерам та двом керуючим магазинами. Ці вакансії заповнені впродовж двох днів», - повідомляє директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Головного бухгалтера на одну із будівельних компаній Буковини із зарплатою 18 тис. грн фахівці служби зайнятості шукали понад місяць, керуючого відділення банку на 17,5 тис. грн шукали майже 2 місяці, вакансію інженера будівельника із зарплатою 17 тис. грн укомплектували за тиждень. Проте з травня залишаються не укомплектованими дві вакансії водіїв вантажних автомобілів із категорією С1 (зарплата 17 тис. грн). Також залишаються не заповненими три вакансії на 15 тис. грн слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Роботодавці пропонували зарплату 15 тис. грн – менеджерам, техніку-технологу текстильної промисловості, токарю, гальваніку, заступнику директора, головному бухгалтеру та підсобному робітнику; 14 тис. грн – головних бухгалтерам (3 пропозиції роботи), шеф-кухарю, техніку-технологу.

 
За матеріалами ЧОДА
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews