Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на посаду директора «Буковинського центру мистецтв»

25.12.2019 21:12   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинський центр мистецтв".

Найменування та місцезнаходження установи: КОПНЗ "Буковинський центр мистецтв", м. Вижниця, вул. Шухевича, 6.

Основні вимоги до претендентів: громадянин України, вільне володіння українською мовою,  вища освіта не нижче ступеня магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, володіння організаторськими здібностями, а також фізичний і психологічний стан якого не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

 - заяву на ім'я голови обласної ради про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів, автобіографію, фото розміром 3х4 см;

- копію документів про освіту;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1465;

- довідку про наявність або відсутність судимостей;

- витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

- копію декларації про майно та доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру;

- копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- копію трудової книжки;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансової діяльності установи, викладені у довільній формі (програма діяльності тощо).

Документи приймаються Чернівецькою обласною радою протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:  м. Чернівці, вул. Грушевського, 1 (каб. 342-343), відповідальна особа-Думанчук А.І.

Довідки за телефоном 52-28-25 та 52-39-27, адреса електронної пошти: or@oblrada.cv.ua.

Конкурс провести 17.01.2020 року в приміщенні Чернівецької обласної ради за адресою:  м. Чернівці, вул. Грушевського, 1.

За матеріалами Чернівецької обласної ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews