Рятувальники міста Чернівці нагадують про правила безпеки!

08.01.2020 22:14   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Пожежі завжди несуть небезпеку життю та здоров’ю населення, але особливу небезпеку несуть в собі пожежі, котрі виникають на об’єктах з масовим перебуванням населення, адже у такому разі вогонь становитиме загрозу життю великої кількості людей одночасно.

Рятувальники міста Чернівці застерігають – щоб залишитись неушкодженим під час пожежі в місцях масового перебування слід дотримуйтесь правил безпечної евакуації: Не панікуйте, зберігайте спокій! Паніка у такій ситуації – найперший ворог. Об’єктивно оцініть обстановку, переконайтеся в наявності реальної небезпеки, з’ясуйте, звідки вона виходить, потім спокійно починайте рухатися у зворотній бік, прямуючи до виходу.

Подбайте про свою безпеку у натовпі. Глибоко вдихніть і розведіть зігнуті в ліктях руки в сторони, щоб грудна клітка не була здавлена. Головне завдання в натовпі – не впасти. Якщо ви впустили якусь річ, у жодному разі не намагайтесь її підняти – життя дорожче.

У випадку, якщо вас збили з ніг, прийміть позу ембріона – згорніться калачиком, підборіддя притисніть до грудей, коліна до голови, руками прикрийте голову.

За будь-якої можливості спробуйте встати.

Не відволікайтесь на телефон. Пропустіть дітей та людей похилого віку.

Якщо поруч із вами знаходяться діти, міцно тримайте їх за руку або несіть на руках, коли вони зовсім малі.

Скористайтеся сходами. Зверніть увагу, що під час пожежі заборонено користуватися ліфтами! У разі відключення електрики вони зупиняться між поверхами і ви опинитеся затиснутими всередині без можливості порятунку. Або ж є ймовірність, що під час пожежі конструкції обваляться і шахта ліфта буде засипана. Не ризикуйте, ліфт у такому разі зовсім не шанс урятуватися швидше. Дійте організовано.

За матеріалами http://chernivtsy.eu 

null
 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews