Музеї Буковини мають розробити стратегію розвитку

14.01.2020 22:06   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Музеї, зокрема, найближчим часом повинні переглянути питання вартості абонементів, розробити графік роботи, аби людям було зручно відвідувати їх у позаробочий час, а також провести дні відкритих дверей, – коментує в.о. заступника голови ОДА Ірина Ісопенко

Про необхідність покращення якості культурних послуг говорив під час зустрічі із керівниками музеїв голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Він, зокрема, наголосив, що музеї області мають розробити стратегію розвитку. Очільник краю також доручив створити музейну раду, яка аналізуватиме та удосконалюватиме сервіс, що надають ці заклади.

Сергій Осачук також доручив музейним закладам розширити спектр своїх послуг, аби залучити нових відвідувачів, студентську та учнівську молодь. До прикладу, проводити у цих закладах не лише виставки, а й форуми, різноманітні квести чи, скажімо, навіть дитячі дні народження.

За матеріалами ЧОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews