Самогубство в лікарні.
В одній із медичних установ міста з вікна третього поверху випав чоловік.Загиблим виявився 72-річний місцевий житель. Відомо, що він проходив лікування в даній медустанові на стаціонарі. Його тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.
Перегляньте також:
- У Чернівцях на кількох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту через ремонтні та газові роботи
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами
Детальніше про трагедію дивіться в сюжеті каналу “Чернівецький промінь”.