Скандального головного лікаря Чернівецького пологового будинку №1 поновлено на посаді

11.02.2020 20:31   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Міський голова Олексій Каспрук своїм розпорядженням від 24 липня 2019 року звільнив головного лікаря КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» Дмитра Манчуленка.

Після цього Манчуленко звернувся до суду і оскаржив своє звільнення.

6 лютого Шевченківський районний суд своїм рішенням визнав незаконним та скасував розпорядження Чернівецького міського голови Олексія Каспрука про звільнення головного лікаря КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1» та поновив на посаді Дмитра Манчуленка.

Також згідно рішення суду Дмитру Манчуленку виплатять 184 тисячі гривень (середній заробіток за весь час вимушеного прогулу з розрахунку 1115,43 грн. одноденної заробітної плати).

Окрім того, у зв’язку з реорганізацією, суд зобов`язав Каспрука видати розпорядження про переведення Манчуленка на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Мiський клінічний пологовий будинок № 1».

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews