Як почувається чернівчанин, у якого підтверджено коронавірус?

10.03.2020 20:23   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Як почувається чернівчанин, у якого підтверджено коронавірус?

Стан чоловіка стабільний, уранці температура нормальна, має слабкість. Лікування триває.

Чому недужому на коронавірус буковинцю робили повторний аналіз?

За стандартами надання медичної допомоги пацієнтам, інфікованим COVID-19, передбачено кількаразове обстеження. Повторно зроблений аналіз у чернівчанина коронавірус підтвердив.

Водночас формулювання «повторне інфікування» чи «повторний коронавірус», які траплялися у деяких ЗМІ, є некоректними. Адже чоловік не заразився знову, йому лише підтвердили діагноз.

Скільки ще людей із підозрою на коронавірус перебуває у лікарні?

Чоловіка, який повернувся із країни, де зафіксований випадок COVID-19, госпіталізували сьогодні, 10 березня, у Чернівцях. Пацієнт має ознаки інфекційного захворювання.

Таким чином, із підозрою на коронавірус, у лікарні наразі перебуває 3 осіб.

Нагадаємо, що результати тестів на коронавірус у 6 буковинців, яких раніше госпіталізували до інфекційного відділення обласної клінічної лікарні, є негативними.

Чому у дружини чернівчанина, інфікованого COVID-19, ознак захворювання не виявили? Адже вони перебували у тісному контакті

Жінка не отримала достатню дозу збудника. А коли у чоловіка з’явилися перші ознаки захворювання, робила все необхідне, щоб не інфікуватися. Наразі за нею ще спостерігають медики. Через деякий час їй знову зроблять тест на COVID-19.

Чому до Чернівців планують приїхати лікарі Всесвітньої організації охорони здоров’я?

Це загальноприйнята практика. Лікарі прибудуть на Буковину, бо тут виявлено перший в Україні випадок інфікування COVID-19. Фахівці ВООЗ не мають на меті дискредитувати та поставити під сумнів професійність і методи лікування буковинських медиків. Допомогу недужим на коронавірус та особам із підозрою на інфікування у Чернівцях уже надають за протоколами ВООЗ.

За матеріалами ЧОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews