Буковинців штрафуватимуть за порушення правил карантину

19.03.2020 09:11   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

З метою посилення контролю за дотриманням правил щодо карантину рішенням виконавчого комітету міської ради внесено зміни до переліку посадових осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення за статтею «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами».

Зокрема, за порушення цієї статті передбачаються штрафні санкції на громадян – від 17 до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень.

Особи, які уповноважені складати відповідні протоколи: посадові особи інспекції з благоустрою управління контролю за благоустроєм міста міської ради; посадові особи управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради; посадові особи департаменту розвитку Чернівецької міської ради; посадові особи управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міської ради. З 19 березня в місті починають працювати групи щодо контролю за дотриманням правил карантину.

За матеріалами: http://chernivtsy.eu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews