Мер Чернівців попередив чернівчан щодо необхідних дій у випадку надзвичайного стану в Україні

23.03.2020 12:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук просить мешканців міста привести у належний стан всі документи, які стосують реєстрації їхнього місця проживання.

Про це міський голова розповів у прямому ефірі у Facebook, пише molbuk.ua

"Ще немає рішення президента про введення надзвичайного стану. Але ми бачимо світові тенденції. Тому я закликаю зараз тих чернівчан, хто немає правильно оформленого документу, який підтверджує ваше фактичне місце проживання, зробити це у найближчі дні. Тобто, має бути паспорт зі штампом про реєстрацію або інші відповідні документи", - сказав Олексій Каспрук.


У міській раді вже на початку тижня обіцяють пояснити, хто буде приймати заяви, і як будуть видавати документи.

"Необхідно мати документ, який у будь-який момент може підтвердити вашу особу. Це може бути водійське посвідчення, пенсійне посвідчення, військовий квиток тощо і документ, в якому чітко вказано, де ви проживаєте, де ваш дім. Ви можете бути прописані в селі, в іншій області, навіть бути громадянином іншої країни, але якщо сьогодні ви знаходитися у Чернівцях, вам потрібно оформити такий документ на майбутнє", - зауважив Каспрук.
За словами Каспрука, якщо обмежувальні заходи будуть посилюватися, мешканцям необхідні будуть такі окументи, на кожного члена сім’ї.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews