У Чернівцях не будуть зараховувати дітей у перші класи освітніх закладів під час карантину. Про це повідомив начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк, передає ІА АСС.
Перегляньте також:
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
- У Чернівцях відкрили виставку «Кафедра Буковини: мандрівне» про культурну спадщину регіону
“2 квітня видано наказ про призупинення зарахувань до перших класів на 2020-2021 навчальний рік на період карантину”, – сказав Мартинюк.
Відповідний документ уже оприлюднили на сайті міського управління освіти.
“Директорам закладів загальної середньої освіти призупинити прийом заяв та документів про зарахування дітей до 1-х класів на період карантину, про що розмістити в закладі та на сайті закладу відповідне оголошення для інформування батьків та громадськості”, – йдеться у наказі.