В Першотравневому суді м. Чернівці має відбутись чергове засідання у справі підкупу виборців Біликом Ростиславом

29.04.2020 08:56   Джерело: CvNews
Опубліковано : Новини Буковини

29-го квітня (середа), о 12:00 в Першотравневому районному суді м. Чернівці має відбутися чергове засідання у справі підкупу виборців на місцевих виборах 2015 року депутатом Чернівецької міської ради Ростиславом Біликом. 

Нагадаємо, що 25-го березня в Першотравневому районному суді м. Чернівці відбулося чергове засідання у справі підкупу виборців на місцевих виборах 2015 року депутатом Чернівецької міської ради Ростиславом Біликом. В ході судового засідання було допитано свідка Марчиху Назарія Володимирович, який був засуджений за організацію підкупу виборців на користь кандидата в депутати до Чернівецької міської ради від партії «Рідне місто» - Ростислава Білика.

В ході допиту свідок зазначив, що після того як потрапив в ДТП, він не пам’ятає обставин справи і не пам’ятає за що був засуджений. У зв’язки з цим, прокурор клопотав суд про проведення експертизи на предмет правдивості слів свідка. Разом з тим, в ході судового засідання, прокурор клопотав суд про сприяння у виклику в судове засідання іншого свідка, який теж був раніше засуджений за організацію підкупу виборців. Також прокурор зазначив, що місцезнаходження третього свідка і «справі Білика» поки невідоме.

Суд: Першотравневий районний суд м. Чернівців (вул. Головна, 105)

Судді: Галичанський О.І.

Форма: Кримінальне судочинство

Обвинувачений: Білик Ростислав Романович, прокурор: Генеральна прокуратура України

Суть справи: Підкуп виборця, учасника референдуму

  

За коментарями звертайтеся

Тарас Прокоп, координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області

тел.: +380954900504, e-mail: prokoptar@gmail.com

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews