Українцям обіцяють послаблення карантину

01.05.2020 14:28   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська
Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов розповів про пом'якшення карантинних заходів, запроваджених з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, з 11 травня.
 
Про це міністр повідомив під час онлайн-брифінгу.
 
«Ми розуміємо, що люди втомилися від карантину, і я ще раз хочу наголосити: ми кожного дня аналізуємо ситуацію і готуємо пом'якшення карантинних заходів вже з 11 травня. Всі ці наші пом'якшення, всі наші дії ґрунтуються на думці фахівців, думці епідеміологів, думці наших вірусологів, які знають, як себе треба поводити в таких ситуаціях - пандемії, яка зараз є в Україні», - заявив Максим Степанов.
 
«11 травня ми будемо робити пом'якшення, бо сьогодні це дозволяє ситуація. Ці пом'якшення, які ми будемо робити, вони будуть ґрунтуватися на тих даних, які у нас є, і ми будемо впевнені, що вони у майбутньому, ці наші дії не погіршать ситуацію», - наголосив міністр.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews