У Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП засекретили дані про кількість хворих священиків на COVID-19?

20.05.2020 11:00   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

У Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП опосередковано визнали, що у них є хворі на коронавірус священники і є такі, що померли, проте відмовилися офіційно оприлюднити статистику.

«Священослужителі, які хворіють, і родичі померлих священників, мабуть, хотіли би на самоті пережити важкі хвилини», – зазначили в УПЦ МП на Буковині.

У Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП опосередковано визнали, що у них є хворі на коронавірус священники і є такі, що померли, проте відмовилися офіційно оприлюднити статистику. Про це повідомляє Главком.

У відповіді на запит видання «Молодий буковинець» у Чернівецько-буковинській єпархії УПЦ МП зазначили:

«Священослужителі, які хворіють, і родичі померлих священиків, мабуть, хотіли би на самоті пережити важкі хвилини свого життя».

У місцевій єпархії Православної Церкви України також не надали інформацію про хворих на Covid-19. Проте настоятель храму Преподобної Параскеви Сербської отець Микола Семелюк повідомив, що серед священників їхньої церкви хворих на коронавірус немає.

У департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА повідомили, що відомство не в компетенції надавати інформацію щодо кількості хворих священників.

Радниця голови Чернівецької ОДА Марія Жиряда, що вони такою статистикою не володіють. Зокрема, зазначила, що чиновники збирають статистику за професіями виключно у розрізі медичних працівників.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews