У цьому році Чернівці буквально потонули у смітті. Проте мало хто знає, що проблема насправді створена штучно.
Саме цілеспрямований зрив тендерів на прибирання міста «людьми Каспрука», за дивним збігом, став причиною звільнення директора ДЖКГ Володимира Бешлея. І якщо це була справжня мета мера, то чернівчани дуже дорого заплатили за нічим не підтверджені амбіції і політичні ігри мера.
Перегляньте також:
- У Чернівцях автобус №34 тимчасово змінить маршрут
- У Чернівцях заочно засудили колишнього губернатора Ростовської області рф за фінансування війни проти України
Але після звільнення Бешлея і переведення в ДЖКГ «зручного» Сергія Обшанського, ситуація у місті з прибиранням сміття лише погіршилась.
На вулицях Чернівців справжній безлад. Місто потопає у смітті, а переповнені урни, неприбрані тротуари стали вже нормою для Чернівців.
Проте у мерії проблему чи то не помічають, чи то бракує фаховості її вирішити.