Мера Чернівців знову відправили у відставку (відео)

18.07.2020 12:12   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Верховний Суд України розглянув справу щодо дострокового припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука.

Суд вищої інстанції скасував рішення двох судів про поновлення на посаді міського голови Чернівців Олексія Каспрука та визнав рішення депутатів Чернівецької міської ради законним.

Суд частково задовольнив касаційну скаргу Чернівецької міської ради, скасував усі рішення по цій справі і скерував для нового розгляду. Від сьогоднішнього рішення суду поновлюється дія рішення Чернівецької міської ради від 26.07.2018 року про дострокове припинення повноважень Чернівецького міського голови Олексія Каспрука.

Два роки тому депутати міськради достроково припинили повноваження міського голови Чернівців за бездіяльність. Згодом, 23 квітня 2019 року, суд поновив Олексія Каспрука на посаді.

Після поновлення Олексія Каспрука на посаді, у місті знову виникли проблеми з ремонтом доріг, з прибиранням сміття, а довгобуди, які мер обіцяв завершити ще на початку своєї каденції, і досі недобудовані, а деякі не мають навіть орієнтовних термінів завершення.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews