На Буковині знову більше 40 нових випадків COVID-19
Фото з мережі Інтернет

59 буковинців одужали від коронавірусу за добу 26 липня.

Загалом уже більш ніж чотирьом тисячам осіб у Чернівецькій області вдалося здолати COVID-19. 



Фахівці обласного лабораторного центру виявили 42 нових випадки коронавірусу. Було досліджено 282 зразки. Таким чином, усього інфікованих в області від першого встановленого випадку – 5634 особи.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #COVID-19 коронавірус випадки епідемія, #COVID-19 коронавірус інфекція, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: