З 3 серпня у Чернівцях відновлять роботу сім дошкільних закладів

Опубліковано:
30 Липня, 2020 о 07:14
З 3 серпня у Чернівцях відновлять роботу сім дошкільних закладів
Фото з мережі Інтернет

Таке рішення ухвалили 29 липня на позачерговому засідання міської постійно чинної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Чернівцях. 

Так, відновити навчально-виховний процес у дитячих садках та забезпечити дотримання протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти повинен начальник управління освіти міської ради Сергій Мартинюк.



Як він прокоментував, відновити навчально-виховний процес планують спочатку в 7 дошкільних навчальних закладах: №2, 9, 10, 30, 41, 44 та «Берегиня».

Однак аби «віддати» дитину в садочок, батьки повинні мати довідки про те, що вони працюють.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #дитячі садочки дошкільні заклади карантин послаблення діти, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: