Загальна кількість інфікованих в області складає 5812 осіб.
4357 буковинців уже одужали від COVID-19. Зокрема, недугу зуміли побороти 78 наших краян. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.
Перегляньте також:
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі
Нових випадків, натомість, зафіксували 61. Усього фахівці обласного лабораторного центру дослідили 428 зразків.
Таким чином, загальна кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 5812 осіб.