Заступник голови Чернівецької облради Віталій Мельничук повідомив на особистій сторінці у Facebook про смерть головної спеціалістки відділу комунікацій з громадськістю Чернівецької ОДА Альони Антимійчук.
За його словами, чернівчанка померла вчора, 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці.
-Непоправна втрата сьогодні на свято Покрови Пресвятої Богородиці в родині Антимійчук – перестало битися серце нашої дорогої Альона Антимійчук… Мар’яна Чоловська залишилася без найріднішої кровинки – сестричка Альона вже зможе підтримати її і маму лише з Господнього шляху… Від всіх свободівців області щиро приносимо свої співчуття Мар’яні та її матері… Ми з Вами в цю найскладнішу годину…тримайтеся дорогі наші. – Написав Віталій Мельничук.
Альона була активісткою та учасницею Євромайдану. Сторінка жінки у соціальній мережі розривається від повідомлень близьких, друзів та колег.
-Сьогодні пішла із життя моя сестричка Альонка….. Їй було всього 29… Біль невимовний …Відірвало, забрало у мене половину мого серця…. Друзі, усі, хто знав її, помоліться будь ласка за неї…. Вона вас усіх дуже сильно любила, як і неймовірно любила це життя… Всю інформацію, що стосується поховання я напишу тут, завтра….. Попередньо можу точно повідомити лише одне – поховання і прощання відбудуться у п’ятницю, пише її сестра – Мар’яна Чоловська.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com.
Слідкуйте
за нашими новинами в Х,
долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Новини БуковиниТеги: #Атимійчук, #новини буковини, #новини чернівців, #смерть, #чернівецькі новини, #чернівці