У Дністрі виявили тіло буковинського настоятеля

Опубліковано:
22 Жовтня, 2020 о 08:18
У Дністрі виявили тіло буковинського настоятеля
Фото Нацполіції

Дмитро Дудка пішов на рибалку на річку Дністер поблизу села Вороновиця.

Ще 17 жовтня, до поліції звернувся буковинець та повідомив, що його родич Дмитро Дудка пішов на рибалку на річку Дністер поблизу села Вороновиця та не повернувся. 



46-річний чоловік був настоятелем одного із монастирів Заставнівського району та проживав у селі Хрещатик цього району. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

 
Тіло священника, який зник у ніч з суботи на неділю, всплило на річці Дністер у територіальних межах села Устя Хмельницької області. Тіло направили для проведення СМЕ.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #новини буковини, #новини чернівців, #труп настоятель риболовля смерть Дністер, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
«Опілля» після реструктуризації: як тернопільська пивоварня зростає попри виклики ринку
13:04, 26 Червня, 2025

«Опілля» після реструктуризації: як тернопільська пивоварня зростає попри виклики ринку

Блоги

ТОП новини Буковини: