Водоканал може отримати грантову підтримку від Банку розвитку KfW

11.02.2021 22:43   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Чернівецький міський голова Роман Клічук провів онлайн-зустріч з представниками  Банку розвитку KfW: проєктним менеджером з міського та регіонального розвитку по Східній Європі, Кавказу і Центральній Азії Анною Санта Круз, інженером з міського та регіонального розвитку по Східній Європі, Кавказу і Центральній Азії Дітером Якобом (Франкфурт-на-Майні), директором Офісу KfW в Україні Куртом Штрассером та проєктним координатором з міського та регіонального розвитку Офісу KfW в Україні Віталієм Шмерігою. 

У рамках зустрічі було обговорено поточний стан “Проєкту муніципального водного господарства м. Чернівці”, що реалізується у Чернівцях спільно з Банком розвитку KfW, та визначено наступні спільні кроки. Команда KfW наголосила на важливості та високій пріоритетності проєкту в рамках Фінансового співробітництва Німеччини з Україною. Натомість Роман Клічук підкреслив, що Чернівці високо цінують підтримку Банку розвитку KfW, а також заявив про готовність до тривалої та плідної співпраці. Крім того, сторони обговорили можливість грантової підтримки КП «Чернівціводоканал» шляхом фінансування конкретних інвестиційних заходів, які б дозволили в короткостроковій перспективі отримати значний економічний ефект.

Йшлося і про можливість залучення грантових коштів зі сторони KfW на впровадження заходів, спрямованих на запобігання поширенню та протидію коронавірусній хворобі. Це придбання необхідного медичного обладнання та проведення енергоефективної реконструкції медичних закладів.

 

Довідково: 

Під час попередньої зустрічі з міжнародними консультантами 4 лютого було запропоновано в рамках Стадії 2 Проекту продовжити реконструкцію магістрального водогону Шубранець-Попова у зв’язку зі зношеним станом та критичним впливом на стале водозабезпечення мешканців міста; а також впровадити заходи з реконструкції зношених міських водопровідних мереж протяжністю орієнтовно 42 км, в тому числі й зонування тиску та заходи з реконструкції мереж водовідведення, які знаходяться в критичному стані, протяжністю 25 км. У рамках Стадії 3 запропоновано продовжити реконструкцію/розширення водопровідної мережі та каналізації для забезпечення стійкості роботи системи та впровадити заходи на очисних спорудах каналізації (обробка мулу, вторинна седиментація, знезараження, електромеханічне обладнання) з метою підтримання роботи очисних споруд; та у разі доступності коштів встановлення системи SCADA.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews