Кіцманська місцева прокуратура підтримала обвинувачення відносно 58-річного лікаря акушер-гінеколога районної лікарні за неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 140 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області
Вироком Кіцманського районного суду лікаря засуджено до 2 років обмеження волі з позбавленням права займатись лікарською діяльністю строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України його звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком в один рік шість місяців.
Перегляньте також:
- На Буковині посадовця підозрюють у незаконному збагаченні на майже 32 млн гривень
- У Чернівцях відкрили виставку «Кафедра Буковини: мандрівне» про культурну спадщину регіону
Установлено, що у травні 2018 року лікар акушер-гінеколог районної лікарні своєчасно не надав кваліфіковано медичну допомогу 34-річній роділлі, а саме своєчасно не провів кесарів розтин, що призвело до смерті дитини. Смерть немовляти настала внаслідок внутрішньоутробної асфіксії.
Відповідно до висновків комісійних судово-медичних експертиз неналежне надання медичної допомоги перебувало у причинно-наслідковому зв’язку із настанням смерті дитини.