Бабуся загинула унаслідок пожежі на Сокирянщині

Опубліковано:
15 Березня, 2021 о 13:27
Бабуся загинула унаслідок пожежі на Сокирянщині
Дим. Фото з мережі Інтернет

На місці пожежі в житловому будинку у селі Волошкове Сокирянського району було виявлено тіло 80-річної власниці, яка проживала у будинку сама. Напередодні жінка розпалила піч та лягла відпочивати.

За попередніми висновками фахівців, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення призвело до загоряння домашніх речей у кімнаті. Оскільки площа пожежі була незначною, пожежа самоліквідувалась, а рятувальники на місце події не викликались. Уже вранці, коли до жінки прийшли родичі, вони виявили у кімнаті сліди пожежі та власницю вже без ознак життя. Тіло загиблої направили на судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #загибель, #новини буковини, #новини чернівців, #пожежа, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка
11:45, 9 Травня, 2025

Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка

Блоги

ТОП новини Буковини: