Міський голова про перспективи McDonald’s у Чернівцях

Опубліковано:
18 Березня, 2021 о 20:18
Міський голова про перспективи McDonald’s у  Чернівцях
Фото з мережі Інтернет

На запитання городян щодо можливості відкриття всесвітньо відомого закладу швидкого харчування у Чернівцях міський голова Роман Клічук відповів, що така перспектива є.

– Усі ми знаємо, що McDonald’s – це приватна фірма. Їм вирішувати, у яких містах розвивати мережу. Утім, я не виключаю можливості початку перемовин на тему відкриття їхнього закладу у Чернівцях, – каже Роман Клічук.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #McDonald's, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: