Смерть 9-річного хлопчика у Чернівцях розслідує поліція

Опубліковано:
20 Березня, 2021 о 07:52
Смерть 9-річного хлопчика у Чернівцях розслідує поліція
Фото з мережі Інтернет

Батько дитини звинувачує медичних працівників у неправильному діагностуванні хвороби та неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до смерті його сина.

Для перевірки інформації, з’ясування всіх обставин і надання правової оцінки діям лікарів слідчі розпочали досудове розслідування.



18 березня до Чернівецького районного управління поліції звернувся 45-річний чернівчанин. Чоловік повідомив, що в ніч на 15 березня у його 9-річного сина погіршилося самопочуття. Батьки викликали карету швидкої медичної допомоги, яка доставила малолітнього до лікарні. Пізніше, цього ж дня, хлопчик помер у реанімаційному відділенні.

За вказаним фактом слідчі Чернівецького районного управління поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 140 (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #новини буковини, #новини чернівців, #смерть дитина лікарня поліція, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: