На Буковині розроблено 9 піших туристичних маршрутів із найбільш цікавими краєвидами та пам’ятками

25.03.2021 18:17   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Робота над розробкою піших туристичних маршрутів триває у Чернівецькій області. Фахівці, серед яких краєзнавці, лісівники, працівники національного природного парку «Черемоський» та представники громад, працювали на Путильщині. Вони, зокрема, визначили у регіоні 9 маршрутів із найбільш цікавими локаціями, краєвидами та пам’ятками.

Розташовані шляхи на території Селятинської, Путильської, Конятинської та Усть-Путильської громад. Серед них, до прикладу, мандрівка гірськими хребтами до хати, де народився Лук'ян Кобилиця.

– Робоча група надала пропозиції щодо 9 маршрутів. Їх необхідно описати, визначити протяжність та найвизначніші місця. Наступним етапом стане маркування, тобто виготовлення відповідних знаків, карт-схем, їхнє встановлення і монтаж, – пояснює заступниця директора Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА Христина Марчук.

За її словами, найбільш цікаві маршрути для мандрівників визначають також на Вижниччині.

Розробку туристичних маршрутів на території Чернівецької області розпочали за дорученням голови ОДА Сергія Осачука.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews