Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства трьох осіб. Двоє з них опинилися під санкціями РНБО за причетність до контрабанди. Про це РБК-Україна повідомило джерело в Офісі президента.
Перегляньте також:
- На Буковині 24 червня проведуть в останню путь двох полеглих Героїв
- Майже 3 млн грн збитків на електроенергії: у Чернівцях викрили посадовців управління освіти
“Рішення ухвалене. Далі документи пішли на РНБО, МЗС, Міграційну службу”, – уточнив співрозмовник.
За його словами, мова йде про Вадима Альперіна, Араіка Амірханяна та чернівецького бізнесмена Олександра Єрімічука.
Як уточнив співрозмовник, позбавлення українського громадянства пов’язане з наявністю у цих трьох осіб громадянства інших держав: в Альперіна – ізраїльського, в Амірханяна – вірменського, в Єрімічука – румунського.