У Тереблеченській громаді на Буковині планують створити опорну школу

16.04.2021 08:07   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Створення опорної школи обговорили заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко та голова Тереблеченської територіальної громади Валерій Сака.

Наявність такого закладу дозволить організувати якісний сучасний освітній простір. У громаді зараз працюють п’ять шкіл, три з яких – із румунською мовою навчання. Усі вони малочисельні, загалом тут навчаються 634 дитини.

– Реформа нової української школи покликана створити доступні і комфортні умови навчання, у тому числі для дітей із сільської місцевості. Наявність у громаді опорного закладу дозволить не лише покращити якість освіти, а й допоможе раціонально розподілити кошти, – зазначила Ірина Ісопенко під час робочого візиту у Тереблеченську громаду.

За її словами, громада має шкільний автобус, тож проблем із довезенням дітей до опорної школи не буде. Тому визначитися із конфігурацією мережі закладів освіти тут мають уже найближчим часом.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews