Відсьогодні ФОПи можуть подати заяву на отримання 8 тисяч компенсації через портал «Дія»

19.04.2021 20:07   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
 
Із 19 квітня 2021 року фізичні особи-підприємці у регіонах «червоної» зони мають змогу подати заяви на фінансову компенсацію від держави. Залишити заяву на виплату в розмірі 8 000 гривень можна через онлайн-сервіс державних послуг «Дія». Про це на повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.

– Місцеві громади, які наразі перебувають у «червоній» зоні, мають розглянути можливість виплат для ФОП – додатково до гарантованих грошей від держави, – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Виплати можуть отримати ФОП та наймані співробітники підприємств, які зазнали збитків від карантинних обмежень у «червоних» зонах. Окрім цього, отримати допомогу можуть ФОП, чий КВЕД є у переліку Кабміну, а також ФОП-пенсіонери та ФОП з інвалідністю, які звільнені від сплати ЄСВ.

Подати заяву на отримання фінансової компенсації можна протягом 30 днів від того моменту, як область, у якій ви мешкаєте, опинилась у «червоній» зоні. Для цього потрібно 

  • зареєструватися на порталі або в додатку Дія https://diia.gov.ua/ за допомогою електронного підпису або BankID;
  • у розділі «Послуги» обрати «Пенсії, пільги та допомога», потім «Одноразова матеріальна допомога ФОП та найманим працівникам»;
  • у заяві потрібно вказати ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію і номер паспорта, адресу реєстрації ФОП, номер банківського рахунку IBAN і Згоду на обробку даних.

Після подання заяви виплати будуть нараховані на вказаний рахунок IBAN.

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews