У ніч з 18 на 19 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що на бульварі Героїв Крут у Чернівцях горить автомобіль марки BMW. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції та рятувальники, які ліквідували пожежу. Одна із попередніх версій виникнення загоряння – підпал.
Сума завданих збитків встановлюється. Правоохоронці вилучили з місця події речові докази.
Перегляньте також:
- Жителю Чернівців повідомили про підозру в ухиленні від сплати майже 91 тис. грн аліментів
- На Буковині в селі Дорошівці згорів автомобіль BMW через ймовірне коротке замикання
За фактом умисного пошкодження автомобіля, який належить 20-річному чернівчанину, співробітники поліції розпочали кримінальне провадження.
Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.