Кабінет міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації та карантин до 30 червня. Нардеп Олексій Гончаренко повідомив, що про це заявив на засіданні уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
У лютому Кабмін прийняв рішення про продовження карантину до 30 квітня.
Перегляньте також:
- У Чернівцях вшанували пам’ять дітей, які загинули через російську агресію
- У Чернівцях запрацювало нове унікальне обладнання для діагностики серця