Для відвідувачів на Буковині відкрилися обласні музеї

Опубліковано:
22 Квітня, 2021 о 13:33
Для відвідувачів на Буковині відкрилися обласні музеї
Фото Чернівецької ОДА

На Буковині для відвідувачів відкрилися обласні музеї. Заклади культури запрацювали із 22 квітня, після виходу краю із «червоної зони» карантинних обмежень.

Так, усіх охочих готовий приймати художній музей, краєзнавчий музей та його філії – літературно-меморіальні музеї Ольги Кобилянської та Юрія Федьковича.



На відвідувачів також чекає Чернівецький обласний музей народної архітектури та побуту.

Працюють заклади із дотриманням протиепідемічних заходів, тож відвідувачів просять не забувайти засоби індивідуального захисту.

Фото Чернівецької ОДА

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #музеї відкрито для відвідування, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: