У школах Чернівців відновлюється очне навчання. Подробиці

30.04.2021 20:25   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
5 травня учні 1-11 класів повернуться за парти своїх навчальних закладів. Про це повідомив заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк. Він також нагадав, що цього тижня до змішаної форми навчання повернулись молодші класи 17-ти чернівецьких шкіл.
 
"Зараз Чернівецька область перебуває в жовтій зоні карантинних обмежень, тож не бачу жодних причин продовжувати навчання в дистанційній формі, - каже Юрій Лесюк. - Очне навчання дуже необхідне як для самих школярів так і педагогів. Звісно, сам процес очного навчання буде відбуватися з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм. Навчальні заклади нашого міста забезпечені всім необхідним для забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки".
 
Виключенням щодо очного навчання становлять навчальні заклади № 4, 8, 27. Там наразі тривають ремонтні роботи, тож школярі даних закладів продовжать дистанційне навчання.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews