Майже 300 буковинців із початку року пішли служити до війська за контрактом

27.05.2021 13:25   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Із початку року майже триста буковинців уклали контракт та поповнили лави Збройних Сил. Здебільшого вони долучились до підрозділів, розташованих у Чернівецькій та сусідніх областях. Про це інформує обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Громадянам, які обрали захист країни своєю професією, держава надає соціальну підтримку, можливість кар’єрного розвитку та гарантує фінансову стабільність. Укладаючи контракт, військовослужбовець має впевненість, що найближчі кілька років він буде забезпечений роботою і разом з тим виконуватиме почесне завдання.

Наразі триває набір чоловіків та жінок, віком від 18 до 50 років, у військові частини Десантно-штурмових військ, Військово-морських Сил, а також в механізовані, гірсько-штурмові й артилерійську бригади. За бажання, можна  обрати місце служби ближче до дому – у Чернівцях, або на Новоселиччині.

Житло, речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування для військових передбачено за державний кошт.

При укладанні першого контракту надається допомога в сумі від 16800 грн. (залежно від звання), щорічно – кошти на оздоровлення в розмірі місячного заробітку.

Грошове забезпечення солдата-десантника, чи гірського штурмовика в середньому становить 13000 грн. в розташуванні частини, в районі ООС на другій і першій лінії – 25000 та 35000 грн. відповідно. Певним категоріям військовослужбовців, як то снайперам, операторам БпЛА, ПТРК додаються значні премії і надбавки.

Освоїти військову спеціальність, зокрема, й за відсутності досвіду служби, можна всього за кілька місяців в навчальному центрі.

Під час проходження служби є змога здобувати чергові звання, безкоштовно опанувати вищу освіту, вивчати іноземну мову, брати участь в міжнародних навчаннях і миротворчих місіях.

Про перелік посад та умови служби можна дізнатися в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації (раніше військкомати) та за телефонами: 0509480349, (0372)524349.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews