Румуни Буковини обговорили проблеми нацменшин із дипломатами

29.05.2021 21:35   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Про проблеми у сфері освіти, роботу засобів масової інформації та закон про національні меншини говорили представники громадських об’єднань румунів Буковини під час зустрічі із українськими та румунськими дипломатами.

У мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича із ними спілкувалися Державний секретар Міністерства закордонних справ Румунії Дануц Себастьян Некулеєску, заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар та голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

– У цієї громади багато питань, проблем і незадоволень, насамперед стосовно параметрів освіти для національних меншин. Вирішенням цих і багатьох інших проблем займатиметься двостороння комісія з питань національних меншин, роботу якої буде відновлено у найближчі місяці, – зазначив Василь Боднар.

Сергій Осачук, своєю чергою, подякував Дануцу Себастьяну Некулеєску за можливість прозоро обговорити спільні проблеми у європейському дусі.

– Дякую за відкритість, вона серйозно сприяє діалогу і вирішенню цих питань на конструктивному рівні, – сказав голова ОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews