На ділянці траси Н-10 від обходу Чернівців Боян вже уклали нижній шар асфальтобетонного покриття

15.06.2021 07:33   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Поточний ремонт траси Н-10 «Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига» стартував наприкінці травня у рамках держпрограми «Велике будівництво». Тут відновлюють три відрізки, які ще донедавна були рясно вкриті тріщинами та коліями. Їхня загальна протяжність – 9 кілометрів, повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Так, на ділянці від обходу Чернівців (1 черга) до села Бояни вже уклали нижній шар асфальтобетонного покриття. Підрядник завершив влаштовувати з’їзд до «Сонячної долини» та розпочав робити виїзд до товариства «Роднічок». Одночасно тут виконують роботи з укріплення узбіч.

На частині шляху від Боян до Припруття завершили роботи з регенерації дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу. Ця ділянка вже у нижньому шарі асфальтобетонного покриття. Також тут налагоджують систему водовідведення. Зокрема, підрядник встановив 10 приймачів для дощівки. Вони є частиною каналізації, яка виконує поверхневе водовідведення.

На відрізку у межах населеного пункту Припруття відфрезерували старий асфальтобетон. Підрядник лагодить штучні споруди. На невеличкому мості тривають роботи із заміни перехідних плит, посилення опор, влаштування гідроізоляції та ремонту пішохідної частини.

На відрізках, які ремонтують, організований реверсний рух.

Ремонтні  роботи виконує підрядна організація ТОВ «ШБУ-77» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews