На Буковині ще 2 людей захворіли на коронавірус.
Про це повідомив у прямому ефірі в мережі Фейсбук голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.
У Чернівецькій області від коронавірусу одужали ще 2 людей.
Перегляньте також:
- Різдво Іоана Хрестителя 24 червня: у ПЦУ пояснили значення свята та різницю з Івана Купала
- На Буковині цьогоріч виявили майже 4 тисячі витоків газу