Рятувальники знайшли тіла двох загиблих буковинців

Опубліковано:
20 Липня, 2021 о 17:34
Рятувальники знайшли тіла двох загиблих буковинців
Фото з мережі Інтернет
Тіла загиблих відправили на судово-медичну експертизу для встановлення точних причин смерті.

 
Сьогодні, 20 липня, було піднято на берег тіла двох людей, котрі зникли під час відпочинку на воді 18 липня. Зокрема, працівники групи водолазних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС під час обстеження дна річки Прут у селі Маршинці Новоселицької ТГ Чернівецького району за 2 кілометри від місця, де товариші востаннє бачили 18-річного юнака, підняли на берег тіло хлопця, котрий посковзнувся на камені та впав у воду.
 
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.
 
 Тіло ще одного потопельника, 22-річного буковинця, котрий пірнув під воду і його знесло течією, знайшли сьогодні в селі Горошова Мельнице-Подільської ТГ Тернопільської області. Тіло у річці Дністер помітили місцеві жителі й підняли його на берег. Нагадаємо, чоловік зник під водою у селі Баламутівка Юрківецької ТГ Чернівецького району.
 

 



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #новини буковини, #новини чернівців, #потопельники труп рятувальники, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: