У буковинських школах триває модернізація харчоблоків

17.08.2021 07:27   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У закладах освіти Буковини триває модернізація харчоблоків. У рамках реформи шкільного харчування оновлюють підхід до організації освітнього процесу та вводять в дію нові санітарні норми. Також розробляють нове 4-тижневе мультипрофільне меню здорового харчування.

Із ходом робіт у закладах освіти області ознайомилася заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко.

- Ми поетапно впроваджуємо реформу шкільного харчування відповідно до нового Санітарного регламенту. Вже наступного року передбачено подальше оновлення харчоблоків у закладах освіти області. Торік нам це вдалося зробити у 62 школах. Нове обладнання покращить технологічні процеси приготування страв, сприятиме переходу до здорового харчування, а також забезпечить належну гігієнічність посуду в шкільних їдальнях та температурний режим готових страв, – сказала Ірина Ісопенко.

Також вона зазначила, що до 1 вересня у всіх закладах освіти Буковини запрацюють елементи системи НАССP, яка є важливим інструментом для контролю безпеки харчування.

Повноцінно сучасні харчоблоки запрацюють з 1 січня 2022 року.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews