Студентка ЧНУ стала першою леді Студреспубліки-2021

10.09.2021 21:39   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

На березі Чорного моря, у Лазурному, з нагоди 30-річчя незалежності України за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України відбувся всеукраїнський фінал XXIII Студреспубліки на тему «Інакша Україна – для Нового світу».

Під час нього студентські лідери, активна молодь й інтелектуали з усієї України в умовах унікального формату квазідержави «Студентської республіки» обирали нову студентську владу – Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. А також у надзвичайно насиченому режимі дискутували про майбутнє, спільно шукали відповіді на найскладніші проблеми України та світу.

Відстоювали честь Чернівецької області понад 30 учасників, які активно проявляли себе як в оргдіяльнісній грі, так і в мульти-фестивальній частині.

Так, найкрасивішою студенткою України (в рамках загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді») обрали представницю Буковини – студентку факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Надію Савчак.

Депутатами Студентського парламенту України були обрані два представники від Чернівецької делегації: Євген Обшитош та Володимир Михайлюк (теж студенти ЧНУ).

Також наші делегати виграли ще 15 кубків і переможних дипломів у 13 різних всеукраїнських суб-фестивалях – від Studrespublika Music Live Awards до «Татлін-фесту».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews