Ремонт прикордонної дороги: 10 кілометрів уже покрили нижнім шаром асфальтобетону

26.10.2021 22:27   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Триває поточний середній ремонт прикордонної дороги Т-26-08 Сторожинець – Красноїльськ. У нижньому шарі вже 10 кілометрів покриття.

У Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області повідомляють, що дорожня техніка працює вже за перехрестям у селі Буденець. Наразі тут екваторами поглиблюють кювети, робітники очищують придорожню смугу від порослі та чагарників. Підрядник виконує підготовчі роботи для проведення фрезерування старого покриття, укріплення основи автошляху та влаштування асфальтобетонної суміші до села Чудей.

Одночасно з відновленням дорожнього одягу, мостовики лагодять дві мостові споруди. Після завершення всього комплексу ремонтних робіт, між населеними пунктами Сторожинець, Буденець, Чудей та Красноїльськ пролягатиме якісна дорога з відновленим покриттям, розміткою, дорожніми знаками та заасфальтованими з’їздами.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews