Інфекціоністка розповіла, що керівництво Чернівецької області звітує центральній владі про неіснуючі ліжка (ВІДЕО)

"Ми ще з серпня у піковому моменті, наші відділення переповнені".

29.10.2021 00:39   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Інфекціоністка Чернівецької обласної лікарні Ольга Кобевко заявила в ефірі 5 канал, що керівництво області навмисне подає у МОЗ неправдиві звіти, аби показати зниження кількості госпіталізацій хворих на коронавірус. Насправді медзаклади переповнені, а на одного лікаря припадає понад 100 пацієнтів.

- Ті звіти, які подаються на міністерство з області керівниками з ОДА, гарно прикрашені. Тобто в усному порядку, в телефонному режимі може бути дзвінок до керівника лікарні і говорять: "Сьогодні у вас збільшено на 25 ліжок". Це для того, щоб у звіт подати процент наповненості лікарні менший, а насправді ми переповнені вже давно. Ми ще з серпня у піковому моменті, наші відділення переповнені. У нас бувають чергування, коли один лікар залишається на більше ніж 100, 120 пацієнтів, – наголошує лікарка.

Вона пояснила, що кількість ліжок штучно збільшена:

- Штучно збільшена кількість "примарних" ліжок призводить до того, що "швидкі" везуть до нас пацієнтів, бо по звіту в них написано, що у нас ще є 20 ліжок вільних, а насправді в нас немає медичного ресурсу, щоб забезпечити цих пацієнтів допомогою. Про яку якість лікування можна говорити?.

Ольга Кобевко зазначила, що спочатку треба думати про те, на скільки можна розрахувати в якомусь певному закладі кількість точок дотації кисню, і чи забезпечить той кисень, який буде постачатися, всіх пацієнтів.

- Збільшення подачі кисню для інших зменшить подачу для тих, хто вже є в стаціонарі, і це призведе до ускладнень і високої летальності, але у звітах заступниці голови ОДА з медичних питань показано, яка вона молодець, що "ефективно" працює в області й у нас знижена госпіталізація в стаціонари. Неправда, у нас перенаповнені стаціонари, ми виснажені, уже на останніх краплях працюють медики, у нас резерву немає, – переконує лікарка.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews