Троє дітей-сиріт із Чернівецького району придбали власне житло

03.12.2021 00:18   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Троє дітей-сиріт із Чернівецького району придбали власне житло. Гроші для цього їм виділила держава. Так, кожен із пільговиків отримав по 371 тисячі гривень. За ці кошти один із юнаків купив будинок у селі Кам’янка, інший – квартиру у Глибокій, а дівчина – дім у селі Буденець.

Із купівлею осель пільговиків привітав голова Чернівецької районної державної адміністрації Дмитро Козарійчук.

- Кожна дитина, яка стикається із труднощами, повинна мати і Божу ласку, і опіку. Саме тому пріоритетним напрямом діяльності влади на сьогодні залишається забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа, – сказав Дмитро Козарійчук.

Вказані діти-сироти використали на купівлю будинків і квартир відповідну субвенцію із державного бюджету, що надійшла в область іще 2020 року.

Як відомо, гроші належить витратити протягом року з дня зарахування їх на спеціальний рахунок в уповноваженому банку. Житло пільговики мають шукати та обирати самостійно на первинному або вторинному ринку в будь-якому населеному пункті України.

Загалом 2020 року Буковина отримала близько 14,5 мільйона гривень для виплати грошової компенсації сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Їх розподілили між 34 пільговиками. Станом на 2 грудня житло вже придбали 28 із них.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews