Молодий чоловік на Буковині розтрощив автівку об дерево і загинув (ФОТО)

Опубліковано:
27 Грудня, 2021 о 12:17
Молодий чоловік на Буковині розтрощив автівку об дерево і загинув (ФОТО)
ДТП. Фото відділу комунікації поліції Чернівецької області

Учора ввечері, 26 грудня, у межах села Костичани трапилася аварія, внаслідок якої загинув 29-річний місцевий житель. Правоохоронці з’ясували, що водій автомобіля «ВАЗ 2106» не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та зіткнувся із деревом. У результаті ДТП чоловік отримав численні травми та помер під час надання медичної допомоги.



 

Читайте також

ДТП у Мамаївцях: двоє людей отримали травми (Фото)
Винуватець смертельної ДТП зізнався у скоєному

Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Тіло загиблого поліцейські направили на судово-медичну експертизу, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #ДТП, #ДТП із потерпілими, #загибель на дорозі, #новини буковини, #новини чернівців, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: