Трансформували прикордонну дорогу Т-26-04, яка сполучає Чернівецьку область з Румунією

06.02.2022 01:00   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Від гравійного покриття до рівненького асфальту. На Буковині трансформували прикордонну дорогу Т-26-04 «Чернівці – Герца – КПП «Дяківці», яка сполучає Чернівецьку область з Ботошанським повітом, що у сусідній Румунії. У 2021 році цей шлях капітально відновили за програмою «Велике будівництво».

Як йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг, до початку ремонтних робіт відрізок, загальною протяжністю понад 5 кілометрів, був у гравійному покритті. А 9 штучних споруд та 36-метровий міст перебували у незадовільному стані.

Щоб прикордонна дорога відповідала параметрам 4 категорії, проїзну частину розширили до 7 метрів. Влаштували якісне двошарове асфальтобетонне покриття, відновили 9 штучних споруд, виконали усі заходи із безпеки дорожнього руху.

Також відремонтували міст. Підрядник підсилив проміжні опори конструкції, укріпив конуси монолітним бетоном, влаштував монолітні залізобетонні плити на проїзній частині, змонтував монолітні тротуари, на берегових опорах влаштував монолітні залізобетонні шафові стінки та відкрилки, виконав роботи з асфальтування, встановив перильне та бар’єрне огородження.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews