Сили територіальної оборони на Буковині співпрацюватимуть із десантниками

11.02.2022 00:08   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців
Про взаємодію Сил територіальної оборони Буковини із 80-тою окремою десантно-штурмовою бригадою ішлося під час робочої наради, котру провели у Львові заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Дмитро Данищук, командир бригади територіальної оборони Буковини підполковник Андрій Цісак із керівництвом бригади – командирами Ігорем Скибюком та Павлом Розлачем. 

Як зауважив Дмитро Данищук, коли є порозуміння та співпраця на рівні керівництва, підрозділи зосереджуються на виконанні оборонних завдань. 

Він також наголосив, якщо десантники та сили територіальної оборони діятимуть спільно, це дасть колосальну тактичну перевагу над ворогом. Адже до ТрО області набиратимуть місцевих жителів, котрі добре знають свій край, кожну його вулицю і провулок. А після навчань вони також матимуть необхідні навички для захисту рідних міст та сіл.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews