СБУ проводить антитерористичні навчання в Берегометській ОТГ

10.02.2022 11:05   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Сьогодні, 10 лютого, координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернівецькій області проводить антитерористичні навчання в Берегометській об’єднаній територіальній громаді.

Тренування відбуваються в умовах, наближених до реальних. Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози.

Служба безпеки України просить мешканців і гостей Берегометської ОТГ сприяти проведенню навчань, зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих незручностей, пов’язаних із обмежувальними заходами на території громади.

Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та із безумовним дотриманням прав і свобод громадян.

СБУ закликає громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної чи терористичної діяльності, інших протиправних дій негайно звертатися за номером «гарячої лінії» СБУ в Чернівецькій області (0372) 54 02 04, або телефонувати 102.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews