У «Прозорро.Продажі» розповіли, як відбуваються земельні аукціони на Буковині

21.02.2022 15:50   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

У Чернівецькій області наразі оголошено 18 аукціонів із оренди та продажу земель сільськогосподарського призначення. Загальна площа таких земельних ділянок становить 74 га.

Дохід від вказаних аукціонів – 275,5 тис. грн. Стартова ціна за цими земельними лотами показує зростання в 5,6 разів. 

Традиційно в системі «Прозорро.Продажі» вже декілька місяців поспіль 73 % усіх аукціонів припадає на лоти з оренди та продажу саме сільськогосподарської землі. Загалом у системі на сьогодні оголошено 3028 таких аукціонів – вони охоплюють 21 188 га. 

Серед ТОП-5 регіонів за стартовою вартістю виставлених ділянок сільськогосподарського призначення – Київщина, Закарпаття, Одещина, Херсонщина, Львівщина. 

Загальна вартість усіх лотів із оренди с/г землі становить понад 40 млн грн, її продажу – більш ніж 260 млн грн. Дохід від цих аукціонів уже перевищив 130 млн грн.

Середнє зростання ціни на земельних торгах за землями с/г призначення по Україні – 390 %.

Нагадаємо, під забороною купівлі-продажу залишаються земельні ділянки с/г призначення державної та комунальної власності. Виняток –  землі селянського (фермерського) господарства державної та комунальної власності, які належать громадянам на праві постійного користування, довічного успадкованого володіння.

Про те, як стати продавцем на «Прозорро.Продажі», дізнайтеся тут, покупцем – тут

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews